Bedava arkadaş - Isparta Arkadaşlık

Isparta Arkadaşlık Sitesi

Isparta Arkadaşlık Sitesi, basit bir altyapıya sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda kolay kullanıma uygun ara yüzüne sahiptir. Seviyeli arkadaşlık ortamı, basit bir şekilde yeni arkadaş bulabilme konusunda kolaylık sağlaması belirgin özelliğidir. Özellikle aynı şehirlerde yaşayan insanların dijital dünyada bir araya gelmesi adına sağladığı olanaklar ile oldukça dikkat çekicidir.

Sitenin bir diğer dikkat çekici özelliği ise şüphesiz herhangi bir üyelik talebinde bulunmadan yeni arkadaşlıkların kurulabilmesine imkan tanıyor olmasıdır.

Bu kapsamda sitede ilan vererek yeni arkadaşlıkların kurulması mümkün olmakla birlikte süreç içerisinde herhangi bir ücret ödenmesi de söz konusu değildir. Dolayısıyla tamamen ücretsiz yapısı ve üyelik istemeyen özelliği ile Isparta sohbet sitesi, aynı şehirden insanların buluşma adresidir.

Isparta dan Arkadaş Bulun

Isparta Arkadaşlık Sitesi özellikle belirtilmiş olduğu gibi aynı şehirde yaşayan insanların arkadaşlık kurmalarına vesile olur. Bu arkadaşlıkları reel dünyaya taşıyabilmeleri konusunda önemli imkanlar sağlar.

Aynı zamanda sahip olduğu gizlilik politikaları gereğince, site üzerinde verilen tüm ilanlar konusunda herhangi bir güvenlik kaygısında ya da endişesinde bulunulmasına da gerek yoktur.

Uyarılar

  • Arkadaşlık sitemiz ücretsiz bedava arkadaşlık sitedir. Arkadaşlık ilanı veren kişilerden ücret talebinde bulunmak için asla iletişime geçmeyiz. Sitemizin adını kullanarak sizi arayanlara veya mesaj atanlara kesinlikle itibar etmeyiniz, inanmayınız.
  • Sitemize ilan veya mesaj gönderen herkes Gizlilik politikasını okumuş, onaylamış ve kabul etmiş sayılır.
  • Sitemize ilan veren kişiler 18 yaşını doldurduğunu onaylamış sayılırlar. (18 yaşından küçükler ilan ve mesaj gönderemezler)
  • Evli olan kişilerin verdikleri arkadaş bulma ilanları onaylanmaz.
  • Verdiğiniz arkadaşlık ilanını kaldırabilirsiniz. Bunun için ilan kaldırma sayfasını kullanabilirsiniz.
  • Başarılı arkadaşlık ilanı nasıl oluşturulur? Bilgi almak için Başarılı ilan vermenin ip uçları

Arkadaş Ara


Yasal Uyarı

"5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesi"ne göre tüm ilan verenlerin yaptıkları paylaşımlardan tamamen kendileri sorumludur.....

Bedavaarkadasliksitesi.Net'de yer alan arkadaşlık ilanları ve mesajları bedava ve üyeliksiz şekilde şahıslar tarafından verilmektedir.

Arkadaş arayan erkeklere ve bayanlara ait ilanların ve mesajların sorumlulukları kişilere aitdir. Mail adresi bilgilerinin doğruluğu ve yasal sorumluluklarıda da yeni ilan sahibine aittir.

Bilgilerin hatalı yada kasten yalan/yanlış verilmesi durumunda bu site ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumlu değildir/tutulamaz.

"Ücretsiz arkadaşlık sitesi" olarak hizmet vermekteyiz.