Bedava arkadaş - Gaziantep Arkadaşlık

Gaziantep Arkadaşlık Sitesi

 

Gaziantep arkadaşlık kurma ve tanışmak ücretsiz ve üyeliksiz.

Herkesin temel beklentisi yalnızlığı paylaşmak iken bunun için daha fazla beklememek gerektiğini düşünüyoruz. Siz de ücretsiz bedava arkadaşlık sitesi sayesinde sırtınızdaki yüklerden kurtulabilir, içinizdekileri yeni arkadaşlarınıza dökebilirsiniz.

Yeni aşklara veya özel arkadaşlıklara açılan bu yolda birçok kişiyle tanışabileceksiniz. Hayatınıza normalde olmayan bir renk ve yenilik getirerek farklı insanlar keşfedebileceksiniz.

Kendi Hikayeni Sen Yaz!

 

Kendi mutlu hikayenizi yazmak ister misiniz? Milyonlarca farklı özelliğe sahip insanı burada buluşturarak mutlu olma şansınızı arttırıyoruz. Siz de kendi kişilik özellikleriniz ile uyumlu, isteklerinize cevap verebilecek arkadaş adayları için Antep arkadaşlık sitemizin bir parçası olabilirsiniz.

ARKADAŞLIK İLANI OLUŞTUR

 

Bedava arkadaşlık ilanı ve mesajı gönderenler Gizlilik Politikası metninde yer alan şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Etkili bir arkadaşlık ilanı nasıl oluşturulur diyenler Başarılı ilan vermenin ip uçları metnine bakabilirler.

Verdiğiniz ilanı ve mesajı dilediğiniz zaman kaldırabilirsiniz. İlan Kaldır

Gaziantep bayan arkadaş arama, Antep tanışma, Gaziantep sevgili bulma, Gaziantep arkadaş arayanlarla tanışma

Gaziantep Arkadaşlık

Evlilik Gaziantep

Cinsiyet: Erkek Adı: Kemal Yaş: 35 Boy: 1.70 Slm gaziantep den kemal yaş 35 by 1.70 allahtan korkan dürüst güvene bilecegim ve mutlu olabilecegim bir...

Arkadaş Ara


Yasal Uyarı

"5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesi"ne göre tüm ilan verenlerin yaptıkları paylaşımlardan tamamen kendileri sorumludur.....

Bedavaarkadasliksitesi.Net'de yer alan arkadaşlık ilanları ve mesajları bedava ve üyeliksiz şekilde şahıslar tarafından verilmektedir.

Arkadaş arayan erkeklere ve bayanlara ait ilanların ve mesajların sorumlulukları kişilere aitdir. Mail adresi bilgilerinin doğruluğu ve yasal sorumluluklarıda da yeni ilan sahibine aittir.

Bilgilerin hatalı yada kasten yalan/yanlış verilmesi durumunda bu site ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumlu değildir/tutulamaz.

"Ücretsiz arkadaşlık sitesi" olarak hizmet vermekteyiz.