Bedava arkadaş - Erzincan Arkadaşlık

Erzincan Bedava Arkadaşlık Sitesi

Erzincan Arkadaşlık sitesinde arkadaş arayan, arkadaş bulmak isteyen kadın ve erkek adaylarla hiç bir masraf etmeden tanışmaya ne dersiniz.

Erzincan kategorisinde bulunan ilanlara göz atarak arkadaş arayabilirsiniz. Arkadaşlık ilanı vererek arayıp ta bulamadığınız kişinin sizi bulmasını da sağlayabilirsiniz.

Hazırsanız İlan Verin

Kendinizi bol bol anlatın, tarif edin ve kriterlerinizi açıklayın.

Hayatınızı neşelendirecek, değiştirecek hayat arkadaşınızla tanışmak için bugün şanslı gününüzde olabilirsiniz. Bedava ilan verme alanında sizden istenilen bilgileri eksiksiz doğru şekilde girerek arkadaş arayışınızın startını verebilirsiniz.

  • Bedavaarkadaslikilanlari.net de ilan veren kişiler Gizlilik politikası sayfasında yazılanları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.
  • 18 yaşından küçük kişiler sitemize ilan ve mesaj göndermeleri yasaktır.
  • Verdiğiniz arkadaş arama ilanını kaldırmak istediğiniz de İlan Kaldır sayfamızı ziyaret edebilir, yazılanları uygulayabilirsiniz.
  • Başarılı ilan vermenin ip uçları ile arkadaşlık ilanınızı en etkili şekilde oluşturabilirsiniz.

 

Arkadaş Ara


Yasal Uyarı

"5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesi"ne göre tüm ilan verenlerin yaptıkları paylaşımlardan tamamen kendileri sorumludur.....

Bedavaarkadasliksitesi.Net'de yer alan arkadaşlık ilanları ve mesajları bedava ve üyeliksiz şekilde şahıslar tarafından verilmektedir.

Arkadaş arayan erkeklere ve bayanlara ait ilanların ve mesajların sorumlulukları kişilere aitdir. Mail adresi bilgilerinin doğruluğu ve yasal sorumluluklarıda da yeni ilan sahibine aittir.

Bilgilerin hatalı yada kasten yalan/yanlış verilmesi durumunda bu site ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumlu değildir/tutulamaz.

"Ücretsiz arkadaşlık sitesi" olarak hizmet vermekteyiz.