Bedava arkadaş - Diyarbakır Arkadaşlık

Diyarbakıra Özel Arkadaşlık Sitesi

Diyarbakır Arkadaşlık, Sevgili Bulma- Ücretsiz arkadaş arama platformu

Diyarbakırlı kadın ve erkek arkadaşların internet ortamında tanışmasına ve  arkadaş olmalarına ön ayak oluyoruz.

Arkadaşlık Sitemiz, herkesin yaşamak istediğini ciddi arkadaşlık temeli üzerine kurulmuştur. Dürüstlük, Ciddiyet, Paranın hiç bir hükmü olmadığı  ve güvenli, emniyetli bir ortamda arkadaş buldurmayı hedef edindik. 

Sürekli değişen aktif arkadaşlık ilanları veri tabanına sahibiz. Bedava arkadaşlık sitesi kurulduğundan bu yana geçen yıllar zarfında çok sayıda kadın ve erkeğin tanışmasına vesile oldu.

Arkadaş Bulma İlanı Verin

Arkadaş aramakta olan insanlara kaliteli ve değerli bir hizmet veriyoruz. İçeride, Diyarbakır dan, Türkiye den ve başka ülkelerden arkadaşlık ilanları ve mesajlarını bulacaksınız. Bunların arasından kendinize yakıştırdığınız kişilere mesaj gönderebilirsiniz.

Sitemize ilan ve mesaj gönderen kişiler Gizlilik politikası okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

 

 

İSİM: SEDAT KAÇ YAŞINDA: 30 NEREDE YAŞIYOR: DİYARBAKIR MEDENİ HALİ: BEKAR ben diyarbakırdan sedat yaşım 30 Ücretsiz mesajlaşma olanağı olması nedeniyle bir ilan ekleyerek şansımı denemek istedim. Yanlızlık bize mahsus olmamalı dertleri kederi aklına...

Devamı..

Arkadaş Ara


Yasal Uyarı

"5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesi"ne göre tüm ilan verenlerin yaptıkları paylaşımlardan tamamen kendileri sorumludur.....

Bedavaarkadasliksitesi.Net'de yer alan arkadaşlık ilanları ve mesajları bedava ve üyeliksiz şekilde şahıslar tarafından verilmektedir.

Arkadaş arayan erkeklere ve bayanlara ait ilanların ve mesajların sorumlulukları kişilere aitdir. Mail adresi bilgilerinin doğruluğu ve yasal sorumluluklarıda da yeni ilan sahibine aittir.

Bilgilerin hatalı yada kasten yalan/yanlış verilmesi durumunda bu site ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumlu değildir/tutulamaz.

"Ücretsiz arkadaşlık sitesi" olarak hizmet vermekteyiz.