Bedava arkadaş - Çanakkale Arkadaşlık

Çanakkale bedava arkadaşlık sitesi

Çanakkale arkadaşlık sitesi sizlere üye olmadan arkadaş bulmanızda aracı rolüne sahip üyelik siz ilan ve mesaj gönderebilme imkanı sunmaktadır.

Çanakkale de boş boş gezmelere son veriyoruz. Herkes aradığı arkadaşlığı, sevgiliyi, eş adayını, manitasını bulması için biz buradayız! ya sen neredesin?


Çanakkale den Bedava Arkadaş Arayanlar Burada


Günümüzde artık Çanakkale bedava arkadaşlık sitesi üzerinden arkadaş bulmak isteyen kişilerin sayısı bir hayli artarak ilerliyor.  Bunun en büyük nedenlerinin başında insanların online ortamda konuşma konusunda daha rahat ve kendilerini daha iyi hissetmesi geliyor.


Daha güzeli ise bedava arkadaşlık siteleri üzerinden tanışan kişilerin arkadaşlığı belli bir süre sonra gerçeğe taşınmaktadır. Çanakkale arkadaşlık ilanları üzerinden tanıştığı kişi ile buluşarak daha geniş kapsamlı sohbetler yapabilir ve birbirinizi daha yakından tanıyabilirsiniz.

Gelecek hakkında görüş alış verişi yaparak birlikteliğinize yön verebilirsiniz. Bu aşamada artık ilanın yayında kalmasına gerek kalmıyor. İlan kaldırma talebi vererek işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer evlenmek için doğru kişiyi bulduğunuzu düşünüyorsanız bu ilişkiyi evliliğe taşıyarak bir ömür boyu mutlu olacağınıza inandığınız kişi ile hayatınızı birleştirebilirsiniz.


Çanakkale evlilik ilanları bu sitede!


Bir sevgili ya da evlenecek bir eş bulmak için Çanakkale bedava arkadaşlık sitesinden ücretsiz ilan vermeyi denemelisiniz. İlanınızda evlenmek niyeti ile ilan verdiğinizi belirterek amacı sadece evlenmek olan çanakkaleli bayanlarla arkadaşlık kurabilirsiniz.


Aşağıdaki ilan verme formunu doldurarak işe başlayın. Kendinizden iyice bahsedin, ilanınızı okuyanları etkilemeyi başarın. İnsanlara sözlerinizle güven aşılayın. Size geri dönüş yapmalarını sağlayın. Cesur olun ve ilanınıza fotoğraf ekleyin.


Arkadaşlık ilanınızın onaylanmasını istiyorsanız, doğru bilgilere yer vererek kendinizden yeterince bahsettiğinize emin olun.


Çanakkale den Arkadaş Arayanlara Bazı Önemli Uyarılar

► “Çanakkale arkadaşlık sitesi” tamamen ücretsiz bedava arkadaşlık sitedir. Arkadaşlık ilanı veren kişileri asla ücret talebinde bulunmak için aramayız. Sitemizin adını kullanarak arayanlara veya mesaj atanlara kesinlikle itibar etmeyiniz.
► Sitemize ilan veya mesaj gönderen herkes Gizlilik politikası okumuş ve kabul etmiş sayılır.
► Sitemize ilan veren adanalı bayan ve erkek arkadaşlar 18 yaşını doldurduğunu onaylamış sayılırlar. (18 yaşından küçükler ilan veremez.)
► Evli olan kişilerin verdikleri arkadaş bulma ilanları onaylanmaz.
►Verdiğiniz arkadaşlık ilanını kaldırabilirsiniz. Bunun için ilan kaldırma sayfasını kullanabilirsiniz.

Sorun ve öneriler için İletişim sayfasından bize yazabilirsiniz.


Çanakkale Arkadaş Arayanlar 👩‍❤️‍👩

Arkadaş Ara


Yasal Uyarı

"5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesi"ne göre tüm ilan verenlerin yaptıkları paylaşımlardan tamamen kendileri sorumludur.....

Bedavaarkadasliksitesi.Net'de yer alan arkadaşlık ilanları ve mesajları bedava ve üyeliksiz şekilde şahıslar tarafından verilmektedir.

Arkadaş arayan erkeklere ve bayanlara ait ilanların ve mesajların sorumlulukları kişilere aitdir. Mail adresi bilgilerinin doğruluğu ve yasal sorumluluklarıda da yeni ilan sahibine aittir.

Bilgilerin hatalı yada kasten yalan/yanlış verilmesi durumunda bu site ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumlu değildir/tutulamaz.

"Ücretsiz arkadaşlık sitesi" olarak hizmet vermekteyiz.