Bedava arkadaş - Bedava Arkadaşlık

Bedava Arkadaşlık kurmak isteyenler burada! Bir sen eksiksin

Bedava arkadaşlık ile bayan arkadaşlarla tanışmak, yazışmak ve arkadaş olmak isteyen erkekler için 10 numara ve 5 yıldız arkadaşlık sitesini sizlere taktim ederiz.

Ücretsiz Arkadaşlık İlanları

Sende herkes gibi bedava şekilde arkadaşlık ilanı vererek profilini oluştur, kendinden bahset, kriterlerini belirt ve uyumlu eşini bul. Merak etme ilanını ne zaman dilersen “ilan Kaldırma” sayfası aracılığı ile bize bildirebilirsin.

Bedava Şekilde Arkadaş Arayanlar

 1. İstanbul Erkek Arkadaş Arıyorum
 2. Bekar erkeğim erzurumdan bayan arkadaş arıyorum evlenmek istiyorum
 3. Çankırılı bayan arkadaş arıyorum
 4. Artvinli ciddi erkek arkadaş arıyorum
 5. Adım bekir aksaray dan bayan arkadaş arıyorum
 6. Kafa dengi erkek arkadaş arıyorum
 7. Yalnızlığımı paylaşacak erkek arkadaş arıyorum
 8. Nevşehir arkadaş arıyorum

Yukarıda ki arkadaşlar gibi senin de ilanın olsun istiyorsan 5 dakikanı ayırarak profilini oluşturabilir, bulunduğun bölgeyi seçerek  üye olmadan ve ücret ödemeden arkadaş arayışınızı ciddi boyutlara taşıyabilirsiniz.

Neden Burada Arkadaş Aramalıyım?

 • Ücretsiz ve üyelik siz ilan verme
 • İstenildiği zaman ilan kaldırabilme
 • İlanlara cevap gönderebilme
 • Yaşadığın bölgeyi seçebilme

En önemlisi sizi anlayacak, sizinle bir ömür beraber olacak insanla tanışma ihtimalinin olması! Arkadaşlık sitenizde ilan vermeniz açısından yeterli olacaktır sanırım.

Bedava Arkadaşlık

Sevgili

Sevgili arıyorum, İstanbulda ailemle yasiyorum yasim 39 boy 1.80 kg 80 esmerim muhasebeciyim kendime istanbuldan bayan arkadas ariyorum İsim: Kaan...

Bedava Arkadaşlık

Farkımız Olsun

Farkımız olsun istiyorsan benle iletişime geç Adı: Burhan Yaş: 34 Nereden: Ankara Boy: 1.82 Kilo: 76 Medeni hal: Bekar Ne istediğini bilen kendisine...

Arkadaş Ara


Yasal Uyarı

"5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesi"ne göre tüm ilan verenlerin yaptıkları paylaşımlardan tamamen kendileri sorumludur.....

Bedavaarkadasliksitesi.Net'de yer alan arkadaşlık ilanları ve mesajları bedava ve üyeliksiz şekilde şahıslar tarafından verilmektedir.

Arkadaş arayan erkeklere ve bayanlara ait ilanların ve mesajların sorumlulukları kişilere aitdir. Mail adresi bilgilerinin doğruluğu ve yasal sorumluluklarıda da yeni ilan sahibine aittir.

Bilgilerin hatalı yada kasten yalan/yanlış verilmesi durumunda bu site ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumlu değildir/tutulamaz.

"Ücretsiz arkadaşlık sitesi" olarak hizmet vermekteyiz.